Ankara’da Personel Taşımacılığı Servisi

Ankara personel taşımacılığı servisi hizmetini ekonomik fiyatlara sunuyoruz. Sizlere olağan üstü personel taşımacılığı servis hizmeti vermeye odaklandık.

Günümüzde binlerce iş yerinde çalışan binlerce kişi her sabah iş yerine yetişmek ve geç kalmamak için çaba harcıyor. Pek çok çalışan iş yerine ulaşabilmek için saatlerce zaman harcamak ve toplu taşıma araçlarıyla yorgun bir şekilde iş yerine ulaşmak zorunda kalıyor. Otobüs, metro, tramvay, minibüs ve benzeri toplu taşıma araçlarıyla yolculuk yapmak da zaman kaybettiriyor. Profesyonel çalışan işletmeler, personelin verimli çalışması, sağlığına dikkat etmesi ve kendini işine vermesi için personel taşımacılığının gerekli olduğu kabul ederek bu yönde hizmetler alıyorlar.

NAR Turizm şirketini kurduğumuz ilk günkü heves ile personel taşıma servis hizmetlerimizi maksimum memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz. Gülümsemelerimizin en güzeli ile sayısız müşteriyi hedeflerine (fabrikalara – işyerlerine) götürdük.

Ankara’da personel taşımacılığı hizmeti verdiğimiz minibüs filomuzun tamamı konfordaki en son gelişmelerle donatılmıştır. Mükemmel klimanın ve birinci sınıf ses yalıtımının keyfini çıkarın. Tüm minibüslerimizde daha fazla konfor ve mahremiyet sağlamak için hafif renkli camlar bulunur.

Maksimum konfor ve güvenlik sağlayarak tüm servis araçları filomuzun mükemmel durumda olmasını sağlayan bir bakım planımız da var. Araçlarımız son derece bakımlı olup sizi yolda bırakmaz.

İşçilerinizin (Çalışanlarınızın) Transferi İçin Servis Araçları

Tecrübemiz ve profesyonelliğimiz nedeniyle birçok şirket, şirket hizmetlerinde personel taşımacılığımıza güvenmektedir. İşe günlük ulaşım, öyle görünmese de iş gününün en önemli anlarından biridir. Çalışanlarınızın performansına zarar veren gerginlik yaratmaktan daha fazlasını yapan acele, uzun beklemeler veya kuyrukları unutun.

Çalışanların özel araç kullanması “yolda” kaza riskini katlıyor.

Her bir sürücü, yağmurlu günlerde veya yoğun trafikte büyütülen olası bir kaza haline gelir.

Şirketlere yönelik personel taşıma hizmeti, hem trafik kazalarında hem de olası hırsızlıklarda bu risklerin en aza indirilmesine katkı sağlamaktadır.

Ankara’da ve Ankara’nın ilçelerinde tüm işletmeler ve iş yerleri için kaliteli, sorunsuz ve garantili hizmetler sunuyoruz. İş yerinizde işlerin aksamaması için firmamızdan kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Ankara Personel Taşımacılığı’nda Profesyonel Sürücüler

Tüm şoför ekibimiz, şirketler sektörü için personel taşımacılığında uzun bir deneyime sahiptir. Hepsi ve organizasyonumuzun geri kalanı sizin memnuniyetinize ve çalışanlarınızın şirketinize zamanında gelmesine odaklanmıştır. Hizmet departmanımıza danışın ve bu hizmet için en iyi koşulları alın.

Çalışanlarınıza maksimum konfor sağlamak, şirketinizin verimliliğini artırmaya katkıda bulunabilir. Dinlenerek ve sürüş sırasında oluşan baskı olmadan seyahat edebilecekleri rahat bir koltuğa sahip olmak, çalışanlarınızın işe en uygun durumda gelmelerini kolaylaştırır. Bunun için şoförlerimiz çok deneyime sahiptir.

Ankara’da Uygun Fiyata Personel Taşımacılığı Servisi

Ankara’da Uygun Fiyata Personel Taşımacılığı Servisi

Ankara Personel Taşımacılığı Fiyatları

Ankara’da personel taşımacılığında size en uygun teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz. En kaliteli tüm araç kiralama hizmetlerimizi çok rekabetçi bir fiyata sunuyoruz. Personel taşıma servis fiyatları işletme çalışanlarının uzaklığı, araç büyüklüğü vs. gibi nedenlerden dolayı farklılıklar gösterecektir. Bunun için şirketimizin satış departmanı ile iletişime geçmenizi veya aşağıdaki teklif formunu tıklayarak servis fiyatlarımız hakkında size en kısa sürede teklifimizi ileteceğimizi garanti ederiz.

Ankara Personel taşımacılığı servis hizmetinde kaliteli fiyatta en iyi seçeneğiniz olarak bizi seçmenize yardımcı olacak çok rekabetçi fiyatlarımız var.  Teklif almak için hemen tıklayın.

Etimesgut Personel Taşımacılığı Servisi

Birçok insan işe gitmek için çok erken kalkar ve işe gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanır. Erken uyanma sorunu, toplu taşıma araçlarının yoğunluğu ve kalabalık oluşu herkes için ciddi bir sorundur. İş yerinize gelerek çalışacak olan işçilerinizin ve tüm personelinizin toplu taşıma araçlarında zaten yeterince yorularak işe gelmesi çalışmaların da verimini düşürüyor.

Ankara’nın Etimesgut ilçesi için sınırsız kalitede personel taşımacılığı hizmetleri veriyoruz. Personel taşımacılığı, çalışanlarınızın kendilerini değerli, üretken, mutlu hissetmeleri ve ekibe katkı sağlamaları için oldukça verimli ve gerekli bir çalışma koşuludur.

Çalışanlarınıza ulaşım imkânlarını sunmak hem maliyet açısından hem de ulaşım masrafları açısından daha faydalı ve karlı bir iş olacaktır. Ekibiniz için seyahat tutarı ve seyahat giderlerindeki azalma, kurumunuz için finansal bir artı olarak şirketinize iade edilecektir. Firmamızın sunduğu en kaliteli şekilde alacağınız personel taşımacılığı hizmetleri ile şirketinizin özelliğini ve itibarını da artırabilirsiniz.

Etimesgut ilçesi hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz. Hemen tıklayın!

Sincan Personel Taşımacılığı Servisi

Firmamız en modern, bakımlı ve yeni model araçları ve tecrübeli şoförleri ile güvenli taşımacılık hizmetleri sunuyor. Personel taşımak, iş yerinin itibarını artıracağı gibi işe geç kalmaları, düzensizliği de ortadan kaldıracaktır. Şirket çalışanlarının şirket tarafından kaliteli ve konforlu araçlarla taşınması çalışanların moral ve motivasyonlarını buna bağlı olarak da verimlerini artıracaktır.

Her ne kadar personel taşımacılığı fikri iyi bir fikir olsa da bu hizmetin alımında dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Personel taşımacılığı hizmeti alımında dikkat edilecek konular şunlardır;

 • Servis araçlarının bakımlı, güvenli ve genç arabalar olmasına dikkat edin.
 • Servis şoförlerinin sektörde tecrübeli, deneyimli ve yetenekli olmasını isteyin.
 • Sürücülerin yasal olarak gerekli olan psikoteknik ve src belgelerine sahip olması sorgulayın.
 • Servis araçlarının sigorta ve düzenli bakımlarının zamanında yaptırıldığını inceleyin.
 • Servis hizmeti veren firma ile kapsamlı bir sözleşme imzalayın.
 • Sabit araçlar ve sabit şoförlerle düzenli taşımacılık hizmeti isteyin.

Dikkat edilmesi gereken konular arasında ayrıca, koltuk sigortası, araç muayenesi gibi yasal süreçlerinde takip edildiğinden mutlaka emin olun.

Personelinizin her türlü can ve mal güvenliğinin sağlanması ve işlerinizin zamanında ve düzenli şekilde yürümesi için firmamız en uygun fiyat koşulları ile en kaliteli hizmetleri sunuyor.

Sincan ilçesi hakkında bilgi edinmek mi istiyorsunuz. Hemen tıklayın!

Kazan Personel Taşımacılığı Servisi

Firmamızın personel taşımacılığı hizmetlerinde görev alan personellerinin tamamı, sertifikalı, güvenilir, özverili ve deneyimli kişilerdir. Profesyonel taşımacılığı ciddiyetle yapılması gereken bir çalışma olup firmamız her türlü deneyimi, modern araçları ve garantili hizmetleri ile işlerini yürütüyor. Kazan ilçesinde Ankara’nın her yerine güvenli servis taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz.

Servis taşımacılığı tüm şirketler için oldukça önemli bir hizmettir. Alacağınız personel servis taşımacılığı hizmetlerinin önemli yünlerini şöyle sıralayabiliriz;

 • İş yerinize gelecek olan personelin zamanında gelmesi sağlanır.
 • İşe geç kalmalar tamamen önlenir.
 • Personel taşımacılığı iş yerlerinin imajını ve kalitesini artırır.
 • Değer verildiğini hisseden personel daha özverili ve gayretli çalışır
 • Personeliniz iş yerine yorulmadan daha dinç şekilde gelir.
 • Personel taşımacılığı toplu taşımaya göre çok daha ekonomiktir.
 • Çalışanlarınız daha güvenli şekilde iş yerinize gelirler.

Pek çok faydası ve avantajları olan personel servis taşımacılığı için siz de firmamızdan en kaliteli hizmetleri alabilirsiniz.

Kahramankazan hakkında bilgi mi edinmek istiyorsunuz. Hemen tıklayın!

Organize Sanayi Bölgeleri İçin Personel Taşımacılığı Servisi

Firmaların profesyonel yöntemler kullanması ve bu şekilde personel ulaşımını sağlaması firma veya kurumun prestijini artıracak, profesyonel bir hamle kişilerin, diğer firmaların, toplulukların ve çalışanların prestijini çok üst seviyelere çıkaracaktır. Çalışanlarınıza maaş, yemek yardımı, yol hizmetleri gibi hizmetler sunmanın yanı sıra profesyonel hizmetlere başvurmanız prestijinizi artıracak ve profesyonel çalışmanıza katkı sağlayacaktır. Personeli kaliteli bir şekilde taşımak, işinizi kaliteli ve güvenli bir şekilde geliştirmek için profesyonel yöntemler seçmeniz önerilir.

Organize sanayi bölgelerinde hizmetlerini devam eden tüm iş yerleri için özel araçlarımız ve deneyimli personellerimizle personel servis hizmetleri veriyoruz. Güvenli ve konforlu bir yaşam, her alanda herkes için en önemli ihtiyaçtır.

Güvenlik ve konfor, öğrenciler ve personel için ulaşım hizmetlerinde de birinci önceliktir. Son teknoloji ile donatılmış konforlu servis araçlarımız, deneyimli ve eğitimli şoför ve hosteslerimiz ile müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde kaliteli, konforlu ve güvenli servis hizmeti sunuyoruz.

Kamu kurum ve kuruluşları personel servis yönetmeliği hakkında yayınlanan resmi gazete için tıklayın.