Ankara Öğrenci Servisi

Ankara Servis Taşımacılığı

Öğrenci Okul Servisi taşımacılığı hizmeti üzerinde titizlikle durulması gereken bir sektördür. Anne ve babalar çocuklarının eğitim süreçlerini titizlikle kontrol ederler. Gittikleri okullar, aldıkları eğitimin kalitesi ne kadar önemliyse okullarına güvenle ulaşmaları da aynı derece önemlidir.  Bizim amacımız da tam olarak bu ihtiyaca göre belirlenmiş ve çocuklarımızın ulaşımını sağlamaktayız.

NAR Turizm, insan odaklı yaklaşımı temel aldığından insan hayatının değerinin bilincindedir. Nar Turizm öğrencilerin güvenliğini, rahatını, okul öncesi ve okul dönüşü emniyetini bozmadan hizmet sağlamaktadır.

Ankara Okul Servisi ve Öğrenci Taşımacılığı

Servis taşımacılığı sektörü titizlikle yapılması gerekilen bir sektördür. Geleceğimizin mimarı çocuklarımıza hizmet verirken daha da titizlikle hizmet vermekteyiz. Anne ve babalar en değerli varlıkları çocuklarını emanet edebilecekleri bir turizm hizmeti arayışına girerler. Bu zorlu arayış sürecinde Nar Turizm olarak yanınızdayız. Çünkü öğrenci taşımacılığı, okul taşımacılığı, okul öğrenci servisi hizmetlerinde en iyi en güvenilir firmalardan biriyiz.

Taşımacılık hizmetinde en iyisi olan Nar Turizm, kalite, güvenli seyahat, konfor, zamanda ekonomiklik gibi ana prensiplerinden asla ödün vermez.  Firmamız araç kontrollerini düzenli olarak yaptırmaktadır. Araçlarda iç ve dış temizliklere ayarıca özen gösterilir. Çünkü öğrencilerimizin temiz bir ortamda taşınmasını istemekteyiz. Araçlarımızın hepsinde koltuk sigortası mevcuttur. Servis araçlarımız Öğrenci Taşıma Yönetmeliğine ve Karayolları Trafik Kanunu şartlarına uygun hizmet vermektedir.

Nar turizm, öğrencilerine gösterdiği hassasiyeti aynı şekilde araç sürücülerinin işe alımında da gösterir. Sürücülerimiz özenle eğitildikten sonra hizmete başlamaktadırlar. Araç sürücülerimizde dikkat etiğimiz bazı hususlar vardır. Bunlar; insan ilişkilerinde iyi olma, öğrenci psikolojisinden anlama gibi iletişim konularıdır. Firmamız bu konuda hassas olduğundan sürücülerimize seminerler vererek eğitir. Araçlarımızda acil durumlara karşı ilk yardım çantası, yangın söndürme tüpü gibi malzemeler bulunduruyoruz.  Bu araç ve gereçlerin kontrolü uzman personellerimiz tarafından günlük olarak yapılır. Eksik olan malzemelerin teminatı ivedilikle sağlanır.

‘’Emanetiniz emanetimizdir.’’ bilinciyle çıktığımız bu yolda sizlere en iyi hizmeti vereceğimize kuşkunuz olmasın.  Nar turizmin en büyük referansları çalıştığı okullar, hizmet verdiğimiz veliler ve öğrencilerimizdir. Memnuniyeti arttırmaya yönelik sürekli çalışmaktayız.

Ülkemizde zorunlu eğitim yaşı erken yaşlara çekilmiştir. Bundan dolayı çocuklarımızın takibi ve kontrolü gerekir. Nar turizm sayesinde çocuklarımızın ulaşımı güvenli ellerdedir. Servis içerisinde oluşabilecek bir sorunda alanında deneyimli ve eğitimli personellerimiz sorunu çözecektir. Nar Turizm’in ana prensibi konforlu ve güvenilir ulaşım hizmeti sunmak olduğundan ayakta öğrenci almıyoruz. Her öğrenci için emniyet kemerli koltuklarımızla taşıma hizmeti veriyoruz.

Servislerimiz her sabah belirtilen saat ve adresten öğrencilerimizi alır ve okula bırakır. Yine aynı şekilde okuldan alarak evlerine güvenle teslim eder. Araçlarımıza öğrenci ve öğretmen dışında herhangi bir kimse alınmaz.  Araçlarımızda oluşabilecek en ufak bir arıza durumunda öğrencilerimize mağduriyet yaşatmamak için yedek araçlarımız vardır.

Okul Öğrenci Servis Taşımacılığı

Uygun Fiyatlara Okul Öğrenci Servis Taşımacılığı

Okullarda Öğrenci Taşımacılığı Servisi Kullanılmasının Faydaları

Öğrenci Taşımacılığı hizmetinde söz konusu çocuklarımız olduğundan NAR Turizm olarak hassasiyetle çalıştığımızı söylemek isteriz. Sizler de bu güvenilir hizmetten fayda sağlamak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Okullara öğrenci taşımada servis kullanımının faydalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Çalışan ebeveynlerin çocuklarını okula ulaştırmasında zamandan büyük tasarruf sağlayan servis araçları çok sık tercih edilmektedir.
  • Hava şartlarının kötü olduğu zamanlarda okula ulaşım oldukça zordur. Servis araçları olumsuz hava koşullarından etkilenmeden öğrencinin güvenle taşınmasını sağlar.
  • Çocuklarımızın okul yolunda karşılaşabileceği olası tehlikelerden korunmasında da önemli rol oynar.
  • Birden fazla çocuğun okula ulaşımını sağladığımız için çocuklarımızın sosyalleşmesinde ve bilgi aktarımında bulunmasına fayda sağlar.

NAR Turizm öğrenci taşımacılığı hizmetinde farklı yaş grubunda ki çocuklara hizmet vermektedir. Bu yüzden uygulamış olduğumuz prosedürler de farklılık göstermektedir.  Sürekli olarak kendini yenileyen filomuz ve düzenli olarak bakımlarını yaptığımız araçlarımızla sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

NAR Turizm olarak kullandığımız araçlar;

  • Mercedes Sprinter
  • Volkswagen Crafter
  • Ford Transit
  • Otokar Sultan

NAR Turizm Ankara’daki ilçelerde özel sektör ve devlete ait eğitim kurumlarına başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Bu hizmet doğrultusunda eğitim gören öğrencilerimizin güvenli bir şekilde okuldan eve – evden okula taşınması hizmetini vermekteyiz. NAR Turizmi ziyaret ederek hakkımızda merak ettiğiniz tüm detayları rahatça öğrenebilirsiniz.