Nar Turizm Sincan Personel Taşımacılığı

‘’NAR Turizm Ankara’da Neden Çok Tercih Ediliyor?’’ sorusunun cevabını taşıdığımız yolcularımız şu şekilde veriyor: ‘’İşe gitmek hiç bu kadar rahat ve keyifli olmamıştı.’’ NAR Turizm yapmış olduğu  kaliteli taşımacılık hizmeti ile çalışanların işe geç kalma telaşını, yoğun trafik kargaşasını en aza indirgiyor. Böylece çalışanların klasikleşmiş pazartesi sendromları da son buluyor. Ankara’da taşımacılık sektöründe en iyi hizmeti sunan firmalardan biridir NAR Turizm.

Özellikle firmaların en büyük sorunu mesai saatlerini zamanlama yönetimidir. Günümüzde nüfusa bağlı artan araç sayısı ile ulaşımda yaşadığımız sorunlar çalışma saatlerine yetişememe sorununa neden olmaktadır. Üretim ve iş kaybı sonucunda hem iş veren hem de çalışanlar ciddi maddi kayıplar yaşayabiliyorlar. Bu zamanlamayı kontrol altına almak isteyen firmalar mesai saatlerinde aksaklık yaşanmaması için personel taşımacılığı hizmeti almaktadırlar. Personel taşımacılığı hizmeti alan firmalar bu sorunlarını minimize etme imkanı buluyorlar.

Ankara gibi nüfusu kalabalık şehirlerde çalışanların vaktinde işe varması gerçekten çok stresli olmaktadır. Çünkü istisnasız her sabah işe gitmek için sokağa çıktığımız anda başlayan insan ve araç trafiği hayatları zorlaştırmaktadır. Bu durum çoğu insanın her gün işe gelip gitmesini kabusa çeviriyor. Böyle yoğun ve stresli bir yolculuktan sonra iş yerinize ulaştığınızda bütün performansınız gün içerisinde düşük oluyor. Böyle çalışmak sizi mutlu etmediği gibi iş vereni de hoşnut etmiyor. Performansınızda ki düşüklük çalıştığınız firmanın kazancını da düşürecektir.

NAR Turizm olarak amacımız sizlerin stresini en aza indirmek ve kabus olarak gördüğünüz yolculuğu rahatlamanız için fırsata çevirmektir.  NAR Turizm insan odaklı yaklaşımı benimsediğinden güvenlik tedbirlerine çok fazla önem verir. Bu da en çok tercih edilme sebeplerinden biridir. Firmalar ile anlaşma sağladıktan sonra güvenlik konusunda kesinlikle taviz vermiyoruz. Kullandığımız araçların kasko ve trafik sigortaları gibi zorunlu sigortaların haricinde her koltuk için sigorta yaptırıyoruz. Böylece güvenli yolculuğun teminatını sizlere sunuyoruz.

NAR Turizm olarak araçlarımızın yıllık muayenelerini düzenli yaptırıyoruz. Araçlarımız da  5 yaşından büyük araçlara yer vermiyoruz. Firmamız can taşıdığının bilincindedir. Bu yüzden kaza anında müdahale edebilmek açısından ilk yardım çantası ve yangın tüpü gibi malzemeleri araç içerisinde muhakkak bulundururuz.

NAR Turizmin taşımacılık sektöründe en çok tercih edilme sebeplerinden biri de araç sayısıdır. Çünkü yapılan taşımacılık işinde organizasyonun aksamaması için bütün tedbirlerin alınması gerekir. Yaşanabilecek araç arızası ve ya kaza gibi olası durumlarda anında çözüm üreten firmaları tercih etmek gerekir.  Profesyonel ve pratik düşünen bir firma olduğumuz için böyle bir durumda yedek araç ile hizmete kaldığımız yerden devam ediyoruz.

NAR Turizm en çok dikkat ettiği konulardan biri de memnuniyettir. Bu nedenle ulaşımın kısa sürede konforlu ve güvenli yapılmasına önem veriyoruz. Hizmet kalitemizi geliştirmenin en basit yolu da şoförlerimize düzenli olarak eğitim vermektir. Şoför seçimi yaparken psikoteknik, SRC belgelerini zorunlu tutmaktayız. Şoförlerimiz alanında deneyimlidirler. Bu ve bunun gibi pek çok kriter NAR Turizmin birinci sırada tutmaktadır.

Ankara Personel Servisi Tavsiyesi

Ankara Personel Servisi Tavsiyesi

Ankara’nın hemen hemen her bölgesinde hizmet veren NAR Turizm özellikle şu bölgelere hizmet vermektedir;

  • Temelli OSB Ankara Organize Sanayi Bölgesi
  • Sincan Malıköy – Başkent Organize Sanayi Bölgesi
  • Sincan Malıköy – Anadolu Organize Sanayi Bölgesi
  • Sincan – Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi
  • Saray/ Kahramankazan Sanayi Bölgesi
  • Ostim Organize Sanayi Bölgesi
  • Hacettepe Teknokent
  • Odtü Teknokent
  • Gölbaşı Teknokent
  • Ankara Uzay Ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

NAR Turizm Ankara’da hem personel hem de öğrenci taşımacılığında en iyi hizmeti vermektedir. Servis taşımacılığında sıklıkla kullanılan hizmetlerden biri de öğrenci taşımacılığıdır. Öğrencilerin taşınması diğer taşımacılık sektörlerine göre daha hassas olunması gereken bir iştir. Çünkü yaş ortalaması küçük olduğundan sorumluluk büyük olacaktır. Bu konuda daha detaylı hizmet almak isterseniz bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

NAR Turizm ile çalışan firmaların hepsi taşımacılık organizasyonundan memnun kalmışlardır. Siz de Ankara’nın en iyi taşımacılık firmasından hizmet almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kafanıza takılan sorular hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlere her daim ulaşım sağlayabilirsiniz. NAR Turizm olarak işimizi severek yapıyoruz ve siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz.