Personel Taşımacılığı Servisinin Önemi

Personel taşımacılığı hizmeti işletmeniz (fabrikanız) için ne kadar önemli? Bu yazımızda bunu açıklayacağız.

Trafiğin yoğun olması, ekonominin durumu şimdilerde günlük işe gidip gelmek için zor olabilir. Toplu taşıma araçlarının kapasiteleri sınırlı olduğundan işe gelmek ve işten geri dönmek normalden daha uzun sürebilir. İşten uzakta yaşayan çalışanlar için işe gidiş geliş, özellikle kış aylarında stresli ve göz korkutucu olabilir. Personeliniz işe bitkin bir şekilde gelebilir ve bu nedenle işyeri verimliliğinde ve performansta düşüş yaşayabilir.

Şirketlerin önem göstermesi gereken bir şey varsa, o da personel taşımacılığının lüks değil gerekli olduğudur. Nihayetinde iş verimliliği, çalışan morali ve şirket performansı üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır. Personeliniz memnun olduğunda, bu onların çalışmalarına yansır.

Günümüzde şirketlerin çoğu çalışanlarına personel ulaşımı sağlamaktadır. Geliştirilmiş çalışan verimliliği ve daha iyi iş-yaşam dengesi dahil olmak üzere çeşitli faydalar sağlamıştır. Bu nedenle, özel servis hizmetlerinin organize edilmesini ve uygun şekilde uygulanmasını sağlamak çok önemlidir.

Çalışanlar, türü, sektörü ve büyüklüğünden bağımsız olarak herhangi bir şirketin itici gücü ve kolaylaştırıcılarıdır. Bununla birlikte, işverenin, çalışanların işe geldiklerinde üretken olabilmeleri için günlük işe gidip gelme stresini ortadan kaldırabilecek bir teşvik sağlaması çok doğrudur.

Kurumsal Personel Taşımacılığı Hizmeti

Kurumsal Personel Taşımacılığı Hizmeti

Personel taşımacılığını gerekli kılan birkaç nedeni incelemeden önce, çoğu çalışanın günlük olarak deneyimlediği mevcut işe gidiş geliş senaryosunu gözden geçirelim.

Standart Ulaşım Seçenekleri

İnsanlar, iş yerlerine ulaşmak için şehirlerarası otobüsler, minibüsler, trenler, dolmuş hizmetleri ve kişisel araçlar gibi çeşitli ulaşım seçeneklerini kullanırlar. Yapılan bir araştırmaya göre, trafiğin neden olduğu tıkanıklık, çalışanların işe geldikleri zamana kadar yorgun olmaları muhtemeldir. Trafikteki sıkışıklık çalışanların birçok vaktini alıyor. Bu da çalışanların performanslarını etkiliyor.

Personel taşımacılığı hizmetleri 2000’lerin başında popüler hale geldi, bu nedenle personel taşımacılığı hizmeti uzun süredir var. Hala da gelişerek devam ediyor. Personel taşımacılığı ile fabrikalar, işletmelere büyük kolaylıklar sağlanmış oluyor.

Ulaşım Sorunu

Birçok çalışan için pratik olarak görülse de, özellikle işten uzakta yaşayanlar için işe gidip gelmek stres ve yorgunluk getirebilir. Ek olarak, uzun süreli yolculuk, bir kişinin sağlığı ve refahı üzerinde olumsuz etkileri olabilecek kirliliğe maruz kalmayı artırabilir. Bir anket, çalışanların yaklaşık %25’inin kötü bir işe gidiş geliş deneyimi nedeniyle işlerini bıraktığını gösterdi. Bu nedenlerden dolayı, personel taşımacılığına yönelik servisler uzun vadede çalışanlara ulaşım sorunu için yardımcı olabilir.

Ankara’da kurumsal personel taşımacılığı hizmetini en iyi NAR Turizm’in verdiğini biliyor muydunuz?

Personel Taşımacılığının İşyerlerine Uzun Vadede Faydaları

Şirketler, çalışanlarına personel taşımacılığı sağladığında, uzun vadeli birçok fayda elde ederler. Bunlar, sırayla, şirkete aşağıdaki şekillerde değer katar:

Şirket itibarını yükseltmek

Şirketler personel taşımacılığı sağladığında, şirket itibarını artırmanın ve üst düzey yetenekleri keşfetmenin bir yolu olabilir. Adaylar iş başvurusunda bulunduklarında veya bir iş teklifini düşündüklerinde, genellikle işe gidiş geliş süreleri ve evleri ile işleri arasındaki mesafe dahil olmak üzere ulaşımlarını dikkate alırlar. Zaman zaman, iş yeri adayların teklifleri reddetmesinin bir nedeni olabilir. Maaş teklifinin bir parçası olarak personel taşımacılığı sunarak, iyi bir şirket itibarı oluştururken büyük yetenekler kazanacaksınız.

İş verimliliğinde zaman yönetimi

Şirketlerin personel taşımacılığına yatırım yapmasının muhtemelen en pratik nedeni, zaman yönetimindeki faydalarıdır. Çalışanlar, trafik olmak üzere birçok nedenden dolayı işe geç gelebilir. Personeliniz için özel servis hizmeti (personel servisi) ile zamanında işe başlayacaklarından emin olabilirsiniz. Söylemeye gerek yok, personel taşımacılığı sağlamak yalnızca daha iyi zaman yönetimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışanlarınıza ekip çalışması ve coşku duygusu verir.

Üretim/hizmet kalitesini arttırmak

Personel taşımacılığı alan çalışanlar daha iyi iş kalitesi sunar ve başka iş arama olasılıkları daha düşüktür, böylece çalışanların morali artar ve işyerine bağlılığı güçlenir. Şirket, personel taşımacılığı sağladığında daha iyi zaman yönetimi ve esnek programlar mümkün hale getirilebilir. Bu, daha da iyi üretkenliğin elde edilebileceği anlamına gelir.

Çalışanların Kazançlarındaki Kârlılık

Çalışanlarınıza personel taşımacılığı sunmak, işletme giderlerinizi kontrol etmenin bir yoludur. Türkiye’de birçok işletmede veya fabrikada çalışanların çoğu asgari ücret ile çalışmaktadır. Dolayısı ile çalışanlarınıza personel taşımacılığı hizmeti sağladığınızda onların ekonomilerine de katkı sağlamış olacaksınız.

Personel Taşımacılığı Hizmetini Kurumsal Firmalardan Alın

Herhangi bir şirketin servis hizmeti kendisinin vermesi ve çalışanlarına ulaşım problemini çözmek için kendi araçlarına bir şoför kiralaması kolaydır, ancak seyahati optimize etmek ve hizmet kalitesini sağlamak ancak profesyonel bir ulaşım sağlayıcısı (personel servis taşımacılığı firması) ile çalışırken elde edilebilir.

Şirketinizin ulaşım ihtiyaçlarını kurumsal personel servis taşımacılığı yapan firmalardan temin etmek, maliyetleri düşürürken çalışanlarınızın ulaşım verimliliğini artırmak için özel planlamalar yapmanız ve önemli organizasyon hizmetini sağlamanız gerekecektir.

Kurumsal personel taşımacılığı, dikkatli planlama ve optimizasyonu içerir. Çalışanlarınızın seyahatini kurumsal personel taşımacılığı yapan firmalardan temin ederek, zengin deneyime (tecrübeye) ve eğitimli, güler yüzlü profesyonel sürücülere erişebileceksiniz. Bu, işyerleriniz için çalışanlarınıza optimize edilmiş seyahat sağlamanıza olanak tanır.

Kurumsal personel taşımacılığı hizmeti için hemen hızlıca teklif isteyin. Size avantajlı fiyatlar sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bu yazı da dikkatinizi çekebilir! Bilkent Üniversitesi Personel Taşıma Sistemi için Etkin ve Ekonomik Çözüm

Ankara’da biz NAR Turizm personel taşımacılığı olarak, personel taşımacılığı alanında başarılı ve etkili çok yönlü bir ulaşım sistemi oluşturma konusunda da deneyimliyiz. Uzmanlığımız, küçük filolardan kalabalık büyük personelin taşınmasına kadar kapsamlı bir şirketiz.

Yalnızca en iyi müşteri hizmetini sunmaya yönelik tutarlı vurgumuz, müşteri iletişimi, yanıt verme ve misafir deneyimine odaklanan şirketimiz sizlere en iyi hizmeti en iyi fiyatlara sunmaya odaklanmıştır.

Profesyonel Sürücüler Tarafından Optimize Edilmiş Seyahat

Personel taşımacılığı sadece çalışanları işe getirip götürmek ile sınırlı değildir. Şirket yöneticileri için kurumsal seyahat düzenlemeleri de önem arz etmektedir. Kurumsal seyahat, dikkatli planlama ve optimizasyonu içerir. Servis taşımacılığı profesyonel planlama gerektirir. Şirketimiz planlama konusunda zengin deneyime ve eğitime sahip ekiplerden oluşmaktadır. Bu, yöneticileriniz veya iş ortaklarınız için optimize edilmiş seyahat sağlamanıza olanak tanır.

Bu sebeple personel taşımacılığı hizmetinize NAR Turizm olarak biz talibiz. Sizlere 5 yıldızlı bir hizmeti en iyi fiyatlara sunacağımızdan şüpheniz olmasın.