Kaliteli Personel Taşımacılığı Servis Hizmeti

Personel taşımacılığı, şirketlerin sunabileceği en önemli avantajlardan biri haline geldi. Birçok üst düzey kuruluş artık personel taşımacılığı hizmetlerini yetenekli çalışanları elde tutma stratejilerinin bir parçası olarak içeriyor.

Birçok şirketin neden bu kadar personel taşımacılığına yatırım yaptığını merak ediyorsanız, okumaya devam edin:

Daha İyi Çalışan Bağlılığı

Çalışan bağlılığı, bir çalışanın işyerinde hissettiği içsel motivasyon ve mutluluk seviyesini ifade eder. Çalışanlarınızın ulaşım konusunda endişelenmelerine meydan vermemek, çalıştığı şirkete (firmaya) bağlılığını artırır ve bu da çalışanların üretkenlikleri ve moralleri üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

Değişen İş Gücü

Birçok işveren artık şirket politikalarını yeni nesle uyacak şekilde değiştiriyor. Bunun nedeni, bu neslin deneyimlere parasal değerler üzerinden eğiliminde olması ve bu nedenle bu şirketlerin çalışanlarına olabildiğince çok avantaj sunmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmalarıdır. Bu nesil çalışanlara sunabileceğiniz en büyük avantajlardan biri personel taşımacılığıdır. Bu şekilde, işe gitmek için metroya yetişmek, aracı ile gidiyorsa park yeri bulmak ve yoğun trafikte gezinmek gibi sayısız stresli ulaşım için endişelenmelerine gerek kalmaz.

Bunu yapmak, çalışanın gözünde işin değerini de arttırır. İnsanların, her zaman kendilerine bir angarya gibi hissettiren işlerin aksine, hayatlarını biraz daha önemli hissettiren işlere değer vereceklerini söylemeye gerek yok.

Şirketler İçin Para Tasarrufu Sağlar

Bu kadar çok insanın personel taşımacılığı almayı seçmesinin bir diğer önemli nedeni, şirket için para tasarrufu sağlamasıdır. Peki nasıl? Şimdi, ulaşım sağlayıcıları aracılığıyla (rent e-car araç kiralama firmaları) kiralanan araçlar için ödeme yapmanız gerektiğinden şirketler için ek maliyetler oluşturacaktır. Şirket üst yönetim için bunu yapmanız gerekebilir ve bu durum oldukça şirkete pahalı gelebilir. Kiralık araçlar için ödediğiniz paradan tasarruf etmenin daha akıllıca olduğu bir kurumsal personel taşıma hizmeti veren firma ile iletişime geçmek mantıklı bir durumdur.

Güvenliğin Sağlanmasına Yardımcı Olur

Son olarak, çoğu şirketin personel taşımacılığı hizmetlerini kullanmaya istekli olmasının ana nedenlerinden biri, güvenliği sağlamak için iyi bir seçenek olmalarıdır. Bu tür hizmetler tarafından kullanılan araçların çoğu, seyahat ederken tüm çalışanların güvende olmasını sağlamak için GPS izleyiciler gibi teçhizatlar ile donatılmıştır. Ek olarak, sürücüler yalnızca çalışanlarınızın hiçbir zaman tehlikeli insanlara (şoförlere) maruz kalmamasını sağlamak için kapsamlı bir arka plan (adli sicil kayıtları vs) kontrolü yapıldıktan sonra işe alınır.

Bir personel taşımacılığı şirketiyle iletişime geçmeyi planlıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey vardır:

  • Kurumsal çalışan personel taşımacılığı hizmeti veren şirketlere öncelik verin,
  • Yılların deneyimine sahip şirketleri seçin,
  • Gelişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir dizi farklı araç sunan şirket arıyorsanız,

Böyle bir şirket bulmak, çalışanlarınızı önemsemek için bir itibar yaratmanıza kesinlikle yardımcı olabilir.

NAR Turizm Personel Taşımacılığı’nın Şirketiniz İçin En İyi Seçim Olmasının 6 Nedeni

Fabrikalarda (şirketlerde), çalışma saatleri tipik olarak 9-6 zaman dilimine uymayabilir. Çeşitli zamanlamalarda birden fazla vardiya ile, çalışanlarınız için güvenli ve emniyetli bir ulaşım hizmetine olan ihtiyaç oldukça yüksektir. Ek olarak, vardiyanın zamanlamasından bağımsız olarak, çalışanlarınıza ulaşım sağlamak, işyerinde kendilerini değerli hissetmelerini sağlamada şirketiniz için önem arz eder. Bu tür kararlı adımlar, çalışanlarınızın verimliliğini doğrudan olumlu yönde etkileyebilir. Firmanız için güvenilir bir çalışan taşımacılığı hizmeti sağlayıcısı arıyorsanız, NAR TURİZM, Ankara’da uzun yıllardır bu endüstrinin ön saflarında yer almaktadır.

Ankara Kurumsal Personel Taşımacılığı Servis Hizmeti

Ankara Kurumsal Personel Taşımacılığı Servis Hizmeti

NAR TURİZM, personel taşımacılığı servis sağlayıcınız olarak seçmeniz için size 6 iyi neden verelim.

Araç Çeşitliliği

Çalışanlarınız için evlerinden işyerlerine ulaşım için veya resmi bir toplantı için seyahat etmeleri gerektiğinde farklı amaçlar için farklı araçlara duyulan ihtiyacı anlıyoruz. İster bir otobüse, ister bir minibüse ihtiyacınız olsun, hepsine sahibiz. İhtiyacınız olan aracın türünü ve sınıfını belirtmeniz yeterlidir.

Kalite ve Güvenlik

Çalışanlara ulaşım hizmeti verirken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, çalışanlarınızın işyerine giderken ve evlerine geri dönerken onlara emniyetli ve güvenlikli bir yolculuk sağlamanız gerektiğidir. NAR TURİZM olarak, hizmetimizin bu yönünü çok ciddiye alıyoruz ve bu nedenle her aracımızda özel bir güvenlik sistemine sahibiz. Ayrıca, kapıdan kapıya hizmetler sunuyoruz, böylece çalışanlarınız son güvenliğin olmadığı saatlerde bile birkaç dakikayı yürüyerek endişelenmelerine gerek kalmadan evlerine varmasını sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlarla Kazançlı Paketler

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için, ihtiyacınız olan araçların miktarına ve ayrıca ihtiyaç duyduğunuz işin saatine bağlı olarak uygun fiyatlarla birden fazla paket sunuyoruz. Ayrıca, talebinize bağlı olarak özelleştirilebilir paketler sunuyoruz ve ardından buna göre işyerinizin personel taşımacılığı için uygun bir faturalandırma sistemi hazırlıyoruz.

Şeffaf Fiyatlandırma Sistemi

Fiyatlandırma sisteminden bahsetmişken, gizli ücretler içermeyen şeffaf bir sistem sunuyoruz, böylece ne kadar (ve ne için) ödediğinize dair net bir fikir edinebilirsiniz. Ayrıca, size sorunsuz bir deneyim sunmak için farklı ödeme yöntemleri sunuyoruz.

Uzman Şoförler

Çalışanlarınızın yolculuğu sırasında size en iyi personel servisini sunmak için ekibimizde mükemmel şoförlerimiz var. Şoförlerimizin her birinin yetki belgeleri, ehliyetleri, sürüş kayıtları ve iletişim becerileri ile ilgili kapsamlı bir geçmiş kontrolünü yapıyoruz. Bunu yaparak, şimdiye kadar harika bir sicil tuttuk ve bununla gurur duyuyoruz.

Çalışanlarınızın ulaşım ihtiyaçları için güvenli ve deneyimli bir personel taşımacılığı servis sağlayıcısı ile çalışmayı düşünüyorsanız, NAR TURİZM tercih sebebiniz olmalıdır. Uygun fiyat politikası ve konforlu yeni araçlarıyla premium hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

Personel Servis Taşımacılığı Hizmeti Teknik Şartname Örneği