İşyerleri için personel taşımacılığı servisi

Tecrübemiz ve profesyonelliğimiz nedeniyle birçok firma (fabrika) personel taşımacılığı servis hizmetimize güvenmektedir. İşe günlük ulaşım, çalışanlar için iş gününün en önemli anlarından biridir.

NAR Turizm’de, güzergahlar, duraklar ve rota çizelgelerinin belirlenmesi konusunda size kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunuyoruz.

Çalışanlarınızın performansına zarar veren gerginlikleri, stresleri, duraklarda dolmuş, belediye otobüsü için uzun beklemeleri veya kuyrukları unutun.

NAR Turizm’in Rakiplerine Göre Üstünlükleri

Profesyonel Sürücüler

Tüm şoför ekibimiz, işyeri (fabrika) personel servisi sektörü için personel taşımacılığında uzun bir deneyime sahiptir.

Şoförlerimizin hepsi sizin memnuniyetinize ve çalışanlarınızın şirketinize zamanında gelmesine odaklanmıştır.

Hizmet satın alma departmanımıza ulaşın ve bu hizmet için en iyi koşulları size anlatsın.

Transferlerde Zaman Tasarrufu

Birçok şehirde toplu taşımadaki genel iyileşme, birçok işçi için işe gidip gelmede ayrılan süre hala çok fazla.

Bu, özellikle birçok işçinin ikametgahı arasındaki mesafelerin genellikle çok uzun olduğu Ankara gibi şehirlerde daha da ağırlaşıyor.

Ve farklı ulaşım araçlarıyla (dolmuş, belediye otobüsü, halk otobüsü) işe varış süresini azaltmaya yardımcı olmaz. Personel Servis Taşımacılığı hizmeti ile çalışanlar işlerine daha hızlı ve güvenli ulaşım sağlar.

Artan Seyahat Güvenliği

Çalışanların özel araç kullanması “yolda” kaza risklerini kat kat artırmaktadır.

Her bir sürücü, yağmurlu günlerde yapılan yolculuklar, yoğun trafikte tehlikeli bir yolculuk haline gelir.

Şirketlere yönelik personel taşıma hizmeti hem trafik kazalarında hem de olası hırsızlıklarda bu risklerin en aza indirilmesine katkı sağlamaktadır.

Konfor ve Stres Azaltma

Çalışanlarınıza işyerine ulaşacakları seyahatte maksimum konfor sağlamak, şirketinizin verimliliğini artırmaya katkıda bulunabilir.

Yolculukta dinlenerek ve trafikteki sürüş stresi baskısı olmadan seyahat edebilecekleri rahat bir koltuğa sahip olmak, çalışanlarınızın işe en uygun durumda gelmelerini kolaylaştırır.

NAR Turizm, şirketler için en iyi personel taşımacılığını firmanızın hizmetine sunarak, personelinizin güvenliğine ve verimliliğine katkıda bulunur.

Ankara Personel Servisi

Ankara’da En çok Tercih Edilen Personel Servisi Firması | NAR Turizm

NAR Turizm’in Personel Taşımacılığındaki Felsefesi

  • Tecrübe

1997 yılından bu yana ve ilk günkü heyecanı ile personel taşımacılığı servis hizmetlerimizi sunuyoruz. Güler yüzümüzle sayısız çalışanı, çalıştıkları işyerlerine götürdük.

  • Güvenlik

Maksimum konfor ve güvenlik sağlayarak tüm personel taşımacılığı otobüs – minibüs filomuzun mükemmel durumda olmasını sağlayan bir bakım planımız var.

  • Kalite

NAR Turizm, yönetmeliklerle belirlenen tüm sertifikalarını almıştır. Bu nedenle, her seviyede yüksek kaliteli bir hizmeti garanti edebiliriz.

  • Esneklik

Kişiselleştirilmiş bir hizmetle birlikte ulaşımınızı hızlı bir şekilde yönetme yeteneğimiz, personel taşımacılığı servisi kiralamanın ihtiyacınız olan esnekliğe sahip olmasını sağlar.

  • Sürücüler

Sürekli eğitim planımız, size üstün bir deneyim sunmak için bilgimizi güncellememizi sağlamaktadır.

  • Fiyat

Tüm personel servis taşımacılığı hizmetlerimizi en yüksek kalite ile çok rekabetçi bir fiyata sunuyoruz.

En çok Tercih Edilen Servis Taşımacılığı Hizmetleri

Personel Servis Taşımacılığı

Öğrenci Okul Servisi Taşımacılığı

Her şey kontrol altında

NAR Turizm’in tüm otobüs ve minibüs filosu, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

Şirketiniz için çalışanlarınızın temel bir parça olduğunu bildiğimiz için, şirketler için personel taşımacılığı hizmetimiz güvenliğinizi sağlar. NAR Turizm’in gelişmiş güvenlik sistemi, çalışanlarınızın seyahat ettiği aracın tam konumunu “canlı” olarak bilmenizi sağlar.

Ankara’daki NAR Turizm olarak personel taşımacılığındaki profesyonellerimizin geniş tecrübesini ve uzmanlığını sizlere sunmak istiyoruz. Bizden teklif almadan personel servisi hizmeti almamanızı öneriyoruz. Çünkü sizlere profesyonel servis taşımacılığı hizmetini çok uygun fiyatlarla sunacağız. Şimdi hemen Teklif İsteyin!