Ankara En İyi Personel Servisi

Ankara en iyi personel servisi kalitesiyle, fiyat avantajlarıyla, araçlarının konforuyla araştırma yapıldığında NAR TURİZM ön plana (1. sıralamada) çıkmaktadır. Ankara personel servis hizmeti sektöründe önde gelen büyükşehirlerden biridir. Özellikle sabahları trafiğin yoğun olduğu saatlerde tüm çalışanlar iş yerlerine yetişmek için çeşitli ulaşım araçları kullanmaktadır. Personeline değer veren şirket yöneticileri personel servisiyle anlaşarak ulaşımlarını sağlamaktadır.

En iyi 10 Ankara Personel Servisi firmalarından olan NAR Turizm, en az 5 ila 10 yıllık deneyime sahip tecrübeli şoförleriyle hizmet vermektedir. NAR Turizm, Ankara’nın tüm olumsuz hava şartları ve trafiğine rağmen personelleri işyerlerine zamanında ulaştırmak için çalışmaktadır.

Personel Taşımacılığının Önemi

Çoğu insan hayatını idame ettirebilmek için bir işte çalışmaktadır. Türkiye şartlarında 9-6 arası mesaiye yetişmek için yollara düşen insan sayısı oldukça fazladır. Haftanın en az beş günü tekrarlanan bu yolculukta işe geç kalma, trafiğe takılma, olumsuz hava şartları nedeniyle araç bulamama gibi birçok problem yaşanabilmektedir. Çalışma prensiplerinden ve mesaiye başlama saatlerinden taviz vermek istemeyen yöneticilerin çoğu personel servisi hizmeti almaktadır.

Personel servisi ile işyerine ulaşım sağlayan çalışanlar işe geç kalma endişesi yaşamadan güne başlamaktadır. Bu endişenin yaşanmaması ise çalışma hayatındaki verimliliğe olumlu yansımaktadır. Kendisini değerli hisseden, her sabaha bir telaş içinde uyanmayan personellerin işlerinde gösterdikleri performansta artmaktadır.

Ankara personel servisi hizmetinde 1. olan NAR Turizm, personelleri her sabah istikrarlı bir şekilde aynı saat almakta aynı saatte evlerine geri bırakmaktadır. Böylece işyerlerine tam zamanında gelen çalışanlar mesai saatine zinde bir şekilde başlayabilmektedir. Çoğu personelin trafik vardı, geç uyandım yetişemedim, otobüs gelmedi ya da arabam bozuldu gibi bahaneleri ortadan kalkacaktır. Ankara personel servisi hizmeti ile tüm ekip tam kadro aynı saatte mesaiye başlayacaktır.

Personel servisinin tercih edilmesiyle şirket olarak tasarrufa da gidilebilecektir. Her personele tek tek yol veya seyahat ücreti vermek yerine toplu şekilde kullanılan personel servisi tutulması daha az masraflı olacaktır.

Personel Taşımacılığı

Ankar Personel Taşımacılığı

Ankara’da En İyi Personel Servisi

Ankara’da en iyi personel servislerinden olan NAR Turizm, sertifikalı ve disiplinli, güvenilir şoförlerle çalışmaktadır. En fazla 5 yaşındaki yeni model ve tüm bakımları düzenli olarak yapılan araçlarıyla yolda karşılaşılabilecek tüm problemlerin önüne geçilmektedir. Sizde Ankara’da bir yönetici, şirket sahibi ya da müdür olarak personellerinizin işe geç kalmasından şikayetçiyseniz NAR Turizm Ankara Personel Servisini tercih edebilirsiniz.

Ankara En İyi Personel Servisi

Ankara En İyi Personel Servisi | 1. NAR Turizm

NAR TURİZM Personel Servisi Neden Çok Tercih Ediliyor?

NAR Turizm Ankara’nın en çok tercih edilen 10 personel servisi arasına girmektedir. NAR Turizm özellikle işe giriş çıkış saatlerinde disiplinli davranan şoförlerle çalıştığından yöneticilerin en fazla tercih ettiği personel servislerinden olmuştur. Her gün istikrarlı bir şekilde personel, aynı saatten evden alınıp aynı saatte eve bırakılmaktadır.

NAR Turizm, taşıdığı personellerin güvenliğine ve konforuna büyük önem vermektedir. Kullanılan araçlar en fazla 5 yaşındadır. Araçların tüm periyodik bakımları aksatılmadan yapılmaktadır. Özellikle hijyen koşullarına dikkat edildiğinden araçlar günlük olarak temizlenmektedir.

Anlayışlı ve güler yüzlü şoförlerimizle taşıdığımız personeller arasında haberleşme sağlandığından günlük yolculuk planları anında düzenlenebilmektedir. Örneğin o gün işe gelmeyecek izinli olan personelin servis şoförümüzü araması üzerine şoför yeni bir rota çizecektir. Konforlu, hijyenik, klimalı, lüks araçlarımızla seyahat eden personellerimizin iş hayatındaki verimlilikleri de artacaktır. İşe gitmek artık bir işkence değil, eğlenceli hale gelecektir. Artan bu motivasyon iş hayatına da olumlu yansıyacaktır.

NAR Turizm, birçok personel servisine kıyasla daha uygun fiyatta hizmet vermektedir. Artan benzin fiyatlarının aksine şirketimizin temel vizyonu müşteri memnuniyeti olduğundan bütçenizi asla sarsmayacak ücret tarifesi uygulamaktadır. Özellikle ev ve işyerleri tek vesait ve yakın olan personele yol ücreti vermektense personel servisi tutulması yönetici için de daha kârlı olacaktır.

NAR Turizm, tüm memur, işçi, şirket personelini hizmet alanı fark etmeden taşımaktadır. Ankara merkezine uzak tüm ilçelerde de (Kazan, Etimesgut, Sincan, Organize Sanayi Bölgeleri vb.) personel taşımacılığı hizmeti verilmektedir.

NAR Turizm’i tam 2005 yılından bu yana eğitimli ve sertifikalı şoförleriyle sizlere konforlu seyahati yaşatmaktadır. Güvenliği ön planda tutması bakımından araç bakımları düzenli şekilde yapılmaktadır. Yolculuk sırasında meydana gelebilecek bir aksilik sonucunda en fazla 15-20 dakika içinde yedek araç ve şoförlerimiz tarafından işyerinize ulaşım sağlanmaktadır. Bu sebeple Ankara’da personel servisi hizmetini almak zaten daha konforluyken NAR Turizm’in tercih edilmesiyle daha güvenilir ve lüks hale gelecektir.

NAR Turizm Ankara

NAR Turizm Ankara Personel Servisi

Personel Servisi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara gibi yoğun trafikli ve özellikle kış aylarının sert geçtiği şehirlerde personel servisi hizmetinin tercih edilmesi mantıklı olacaktır. Peki personel servisi hizmeti almaya karar veren bir yönetici servisi seçerken nelere dikkat etmelidir?

  • Servis şoförlerinin iş başlama ve bitiş saatleriyle koordinasyonlu şekilde çalışması gerekir. Mesai başlamadan en az 20 dakika önce personel işyerine bırakılmalı, işten çıkılmadan en az 20 dakika önce de çıkış kapısında bekliyor olmalıdır. Böylece gecikme gibi aksiliklere karşı tedbir alınmış olacaktır.
  • Şoförler en hızlı ve kolay yoldan ulaşımı sağlayacak şekilde bir plan dahilinde hareket ediyor olmalıdır. Taşınacak personelin ev adresleri ve işyerine olan uzaklıkları analiz edilmelidir. Genellikle evi en uzak personeli almakla başlayıp işyerine en yakın kişiyi en son alarak ulaşım tamamlanmalıdır.
  • Şirket bütçesini sarsmayacak personel servisi hizmeti tercih edilmelidir. Personel servisi hizmeti alınmasının her personele ayrı ayrı yol ücreti verilmesinden daha kârlı olduğundan bahsetmiştik. Bu sebeple yönetici kendisine bir bilanço çıkararak yol ücretinden daha uyguna gelecek personel servisini tercih etmelidir.
  • Personel servisi araçları bakımlı olmalıdır. Araçların aylık ve yıllık bakımları düzenli şekilde yapılıyor olmalıdır. Araçların en fazla 5 yaşında olması sık sık arıza yapmalarının önüne geçecektir.
  • Araçlarda hijyen koşullarına dikkat ediliyor olmalıdır. Araçlar günlük şekilde temizleniyor olmalıdır. Böylece toplu taşıma da bulaşabilecek hastalıklar engellenecektir. Personelin işe devamlılığı açısından hasta olmaması için bu tür kapalı alanlarda hijyene dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Şoförlerle kolayca iletişime geçiliyor olmalıdır. O gün işe gelmeyecek olan personel şoförüyle direk bağlantıya geçerek adresine uğramasına gerek olmadığını söyleyebilmelidir. Böylece yolda boşa geçecek zaman kaybı önlenecektir.
  • Şoförler anlayışlı ve kibar olmalıdır. Personel servislerinde yanlış anlaşılmalar ve kaba davranışlar sonucu kavgalar yaşanabilmektedir. Şoförlerin personele karşı anlayışlı ve sabırlı davranması huzurlu bir yolculuk yapmanın en önemli koşullarından biridir. Şoförler karşılaşılan problemlere karşı yapıcı ve son derece nazik davranmalıdır.
  • Yedek araç bulunduruluyor olmalıdır. Yolculuk sırasında aracın arızalanması gibi problemlerin yaşanması durumunda her zaman yedek bir aracın bulundurulması gerekmektedir.

Her işyeri personel taşımacılığına yatırım yapmalı! Neden mi? Hemen tıkla!

Personel Taşımacılığı (Servisi) Fiyatları

Artık birçok şirket personeline maaş + yol parası şeklinde ücret vermektedir. Her personele ayrı ayrı yol ücreti verilmesi yöneticileri sıkıntıya sokabilmektedir. Bu sebeple toplu taşıma şeklinde gerçekleştirilecek personel servisi hizmetinin tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır. NAR Turizm personel servisleri şirket tasarruflarınızı arttırmanıza yardımcı olacak şekilde en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. NAR Turizm personel servisi hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için 0555 312 11 55 numaralı telefonumuzdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Personel Servisi (Taşımacılığı) Yorumları

Ankara’nın en iyi 10 personel servisi listesine giren NAR Turizm, güvenilir şoförleri ve konforları araçları ile tercihlerin başında gelmektedir. Google üzerinden yapılan yorumlara ve beş yıldız alan puanımıza ulaşmak için https://goo.gl/maps/7V92UZxe31uuMpwS6  linkine tıklayabilirsiniz. Bizlere destek olmak ve öneride bulunmak için hizmetlerimizi puanlayabilir veya yorum yapabilirsiniz.

Ankara NAR TURİZM yorumları

Ankara NAR TURİZM yorumları