fabrika servisi sincan, kazan

Mega kentlerde personel taşımacılığının önündeki en büyük engel trafik sorunudur. Sürekli artan araç sayısı, yolların yetersizliği, toplu taşıma bekleyen insan sayısının fazla olması gibi durumlar çalışanları zor duruma sokmaktadır. Fabrikalar ise personellerinin zamanında iş başı yapmalarını istemektedir. Bu olumsuz şartlar içerisinde iş yerine ulaşmaya çalışmak, çalışanları büyük bir strese sokmaktadır. NAR Turizm bütün bu olumsuz şartlar içerisinde dakik, kaliteli ve güvenli hizmeti sunarak Ankara’da başarısını ispatlamıştır.

NAR Turizm kuruluşundan bu yana üstlenmiş olduğu hizmetler ile taşımacılık sektöründe ilk sıralardadır. NAR Turizm servis taşımacılığı hizmetleri içerisinde en temel faaliyetini fabrika personel servisi hizmeti ile vermektedir. Bizler taşıdığımız personelin konforlu bir şekilde ve vaktinde ulaşmalarını hedef edindik. Çünkü servis taşımacılığında en önemli faktör zamandır. Çalıştığımız firmaların bizlerden bekledikleri de çalışanlarının vaktinde ulaştırılmasıdır.

NAR Turizm deneyimli çalışan kadrosu ile insan canına verdiği kıymet ile hayatınıza kalite sağlar. Servis taşımacılığında zamanında ve özenle ulaştırmaya önem vermeye devam ediyoruz. Pratik düşünerek, alternatif çözümler üreterek sizlerin memnuniyetini sağlamayı kendimize amaç edindik. Fabrika personellerinin herhangi bir aksaklığa meydan vermeden, güvenli bir şekilde evlerinden alıyoruz. Zamanında iş yerlerine ulaşımını sağlıyoruz. Yine aynı şekilde fabrika mesai bitiminde yolcularımızı alıp evlerine bırakıyoruz. NAR Turizmin sunduğu taşımacılık hizmeti çalışanlarınız için bir keyif kısacası kendilerine vakit ayırabildikleri bir alan oluyor. Personellerin yolda kaliteli ve güzel vakit geçirmeleri fabrikada ki verimi de etkilemektedir. Çünkü çalışan personelin motivasyonu ne kadar yüksek stresi bir o kadar az olursa gün içerisinde daha iyi bir performans gösterecektir. Mutlu olan çalışan her zaman iyi işler çıkarmıştır.

NAR Turizm; güler yüzlü çalışanları ile yolcuların iş öncesinde gerekli motivasyonlarının sağlanmasında yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde iş sonrasında günün bütün yorgunluğunu ve stresini atabilmeleri açısından da fayda sağlar. Çalışma hayatı olan insanların çevresinde ne kadar çok samimi insan olursa onlar için işe gitmek bir keyif haline dönüşecektir. Bizler de bunun bilincinde olduğumuzdan araç şoförlerinin seçiminde hassas davranıyoruz. Çünkü sizlerin memnuniyetini her şeyden üstün tutuyoruz. Araçlarımız günde iki kez binip zaman geçirdiğiniz yerler olduğundan zamanınızdan çalmak istemeyiz.

Fabrika personellerinin yoğun iş temposu olduğundan bu yoğunluğun ve stresin evlerine gidene kadar rahatlığa dönüşmesi için celimizden geleni yapıyoruz. Sürücülerimiz taşımacılık sektöründe deneyim sahibi insanlardır. Gerekli olan bütün belgelere sahip olmalarına özen gösteriyoruz. Düzenli olarak verdiğimiz eğitim seminerleri ile şoförlerimizi eğitiyoruz.

Fabrika Servis Taşımacılığı

Fabrika Servis Taşımacılığı

Aynı şekilde kullandığımız araçlarda da aynı özeni gösteriyoruz. Servis araçlarımız 5 yaşından büyük olmamak koşuluğuyla Servis Araçları Hizmet Yönetmeliğine uygun olan bütün şartları taşımaktadır. Araçların düzenli bakım ve muayeneleri yapılmaktadır. Her koltuk için koltuk sigortası mevcuttur. Aracımızın iç düzenlemesinde de yolcularımızın güvenliğini ve rahatını düşünmekteyiz. Olası kaza durumlarında müdahale edebilmek için ilk yardım çantası ve yangın tüpü muhakkak bulundurmaktayız. Bu şekilde fabrika personel servis hizmetimiz son derece kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir.

Fabrika personel taşımacılığı hizmeti almak isteyen firmaların en merak ettiği konulardan biri de fiyatların nasıl belirlendiğidir. Fiyat belirlenirken bazı kriterlere dikkat edilmektedir; taşınacak olan personel sayısı, araç kapasitesi, iş yeri ile çalışanların ikamet yerlerinin mesafesi, çalışma saatleri gibi faktörlerle fiyatların belirlenmesinde etkili olmaktadır. NAR Turizm olarak sizleri en kaliteli en güvenilir hizmeti uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Ankara personel taşımacılığı ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için hemen tıklayın!

Bu sayede firmanızın kurumsallığına uygun bir servis taşımacılığı firmasından hizmet alarak kalitenizden, profesyonelliğinizden ödün vermemiş olursunuz.  Taşımış olduğumuz her yolcuyu kendi ailemizden biri olarak görmekteyiz. NAR Turizm’in şimdiye kadar hizmet verdiği firmalar taşıdığı yolcular en büyük referanslarıdır. Personel servis taşımacılığında gerekli tüm yetkilere sahip NAR Turizm ile iletişime geçerek en uygun fiyatlarla teklif alabilirsiniz.

Kısacası sizden aldığımız güç ve güven ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Konforlu, güvenli ve zamanında ulaşım sağlamak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Sizlerle beraber büyümeye devam ediyoruz. Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.  Sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz de bizlerle iletişim kurabilirsiniz.