Şirket, Fabrika Personel Taşımacılığı

Tecrübemiz ve profesyonelliğimiz nedeniyle birçok şirket,  Ankara’da Personel Taşımacılığı hizmetlerinde şirketimize güvenmektedir. Çalışanlar için İşe günlük ulaşım iş gününün en önemli anlarından biridir.

NARTUR’da size güzergâh, durak ve rota çizelgelerinin tasarımı konusunda kişiselleştirilmiş tavsiyeler sunuyoruz.

Personel taşımacılığı hizmeti alın, çalışanlarınız sabah erken saatlerde veya iş çıkışlarında stresli yoğun trafikten kurtulsun.

Personel Taşımacılığı Ankara

Personel Taşımacılığı Ankara | Uygun Fiyata Servis Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı | Ankara

NARTUR personel taşımacığılı ile çalışanlarınızın konforu üst düzeyde olsun istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. NARTUR personel taşımacılığı neden tercih edilmeli? Neden personel taşımacılığı hizmeti alınmalıdır? Buyrun size kısa kısa bilgi verelim.

 • Profesyonel Sürücüler

Tüm şoför ekibimiz, personel taşımacılığı sektörü için uzun geçmişe dayanan bir deneyime sahiptir.

Şirketimiz NARTUR turizm işletmenizin (fabrikanızın) memnuniyetinize ve çalışanlarınızın şirketinize zamanında gelmesine odaklanmıştır.

Servis taşımacılığı departmanımıza danışın ve bu hizmet için en iyi koşulları alın.

 • Transferlerde Zaman Tasarrufu

Birçok şehirde toplu taşımada genel iyileşme olsa da, birçok işçi için işe gidip gelmek için ayrılan süre hala çok yüksek.

Bu, özellikle birçok işçinin evi ile işyeri arasındaki mesafenin uzun olduğu Ankara gibi büyük şehirlerde daha da zorlaşıyor.

Ve farklı ulaşım araçları arasında transfer ihtiyacı, transfer süresini azaltmaya yardımcı olmaz.

 • Artan Seyahat Güvenliği

Birçok alışanın kendine özel aracıyla yollara çıkması “yolda” kaza riskini katlıyor.

Şirketlere yönelik personel taşıma hizmeti trafik kazalarında hem de olası hırsızlıklarda bu risklerin en aza indirilmesine katkı sağlamaktadır.

 • Konfor ve Stres Azaltma

Personel taşımacılığı servis hizmetimiz çalışanlarınıza maksimum konfor sağlar. Şirket çalışanlarınızın verimliliğini artırmaya katkıda bulunabilir.

Konforlu bir seyahat ile çalışanlarınız dinlenerek ve seyahat sırasında oluşan stres olmadan seyahat edebilecekleri rahat bir koltuğa sahip olmak, çalışanlarınızın işe en uygun durumda gelmelerini kolaylaştırır.

NARTUR, şirketler için en iyi personel taşımacılığını şirketinizin hizmetine sunarak, personelinizin güvenliğine ve verimliliğine katkıda bulunur.

 • Her şey kontrol altında

NARTUR’un tüm otobüs ve minibüs filosu, en gelişmiş güvenlik sistemleri ve GPRS ile donatılmıştır.

Şirketiniz için çalışanlarınızın çok önemli bir parçanız olduğunu biliyoruz. Şirketler için personel taşımacılığı hizmetimiz güvenliğinizi en üst düzeyde sağlar.

NARTUR’un gelişmiş GPRS sistemi, çalışanlarınızın seyahat ettiği aracın tam yerini “canlı” olarak bilmenizi sağlar.

NARTUR, Ankara’daki uzun yıllara dayanan tecrübesini, kalitesini ve uzmanlığını sunmak istiyoruz.

En Uygun Fiyata Personel Taşımacılığı

Büyük şirketler, KOBİ’ler, üreticiler ve fabrikalardan birçok işletmeye uygun fiyatlı ve güvenilir geçici/kısa süreli veya uzun süreli aylık sözleşmeli personel taşımacılığı hizmeti vermekteyiz .  Çalışanların seyahat güzergahını mümkün olan en iyi şekilde planlamak için müşterilerimizle işbirliği yapıyor ve birlikte çalışıyoruz.

Geniş minibüs filomuzla şirketler (fabrikalar) araçların arızalanması veya çalışanların gelmemesi konusunda endişelenmek zorunda kalmayacak. 15 ila 30 dakika içinde yedek personel taşımacılığı servisi acil ulaşım yedekleme çözümümüz bulunmamaktadır.

Şirketler, fabrikalar için verimli ve hesaplı çalışan personel taşımacılığı hizmetini uygun fiyatlara sağlıyoruz. Mutlaka bizden teklif isteyin. Personel taşımacılığı ile ilgili size çok uygun fiyatlar sunacağız.

Personel taşımacığının firmalara faydaları nelerdir? Öğrenmek için hemen tıkla!

Servis Araçlarının Çalışma Usul ve Esasları

Personel taşımacılığı hizmeti için tüm servis araçlarının personel servis aracı güzergâh kullanım izin belgesinin alınması gerekmektedir. Personel servis güzergâh kullanım izin belgesi başvurusu internet üzerinden de  yapılmaktadır. Ankara Büyükşehir Belediyesi Güzergah İzin Başvurusu için tıklayınız.

NARTUR Servis Taşımacılığı Felsefesi

 • Deneyim

2005 yılından bu yana ve ilk günkü illüzyonu ile toplu taşıma hizmetlerimizi sunuyoruz. Gülümsemelerimizin en güzeli ile sayısız Müşteriyi hedeflerine götürdük.

 • Güvenlik

Maksimum konfor ve güvenlik sağlayarak tüm otobüs filomuzun mükemmel durumda olmasını sağlayan bir bakım planımız var.

 • Kalite

NARTUR, Yönetim ve Çevre Kalitesi sertifikalarını almıştır. Bu nedenle, yüksek kaliteli personel taşımacılığı hizmetini garanti edebiliriz.

 • Esneklik

Kişiselleştirilmiş bir hizmetle birlikte ulaşımınızı hızlı bir şekilde yönetme yeteneğimiz, otobüs kiralamanın ihtiyacınız olan esnekliğe sahip olmasını sağlar.

 • Sürücüler

Sürekli eğitim planımız, size koçlarımızda üstün bir deneyim sunmak için bilgimizi güncellememizi sağlar.

 • Fiyat

En kaliteli ve kişiye özel hizmetten vazgeçmek zorunda kalmadan tüm araç kiralama (personel servis taşımacılığı) hizmetlerimizi çok rekabetçi bir fiyata sunuyoruz.